Курінь ім. Павла БутаБіографічна довідка про покровителя (патрона) за іменем якого обрано назву «Курень імені Павла Бута »* * *

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
Курінь імені Павла Бута


#Наша_незалежність та #Марафон_30

У 2020-2021 навчальному році  в  Енергодарському багатопрофільному ліцеї проведено ряд заходів  щодо вшанування здобуття української незалежності з метою формування  цілісної особистості, усебічно розвиненої, здатної до критичного мислення; патріота з активною позицією, формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості, виховання любові до рідної землі, українського  народу, шанобливе ставлення до його культури.

Вихованці куріня імені Павла Бута привітали батьків, воїнів АТО

З Днем захисника України-2020

* * *

З Днем Соборності України! 

Учні 10-го класу ЕБЛ взяли участь у регіональному онлайн-флешмобі «У єдності сила», присвяченому Дню Соборності України, який проходить за ініціативи голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з 20 по 22 січня 2021 року.

* * *

В Енергодарському багатопрофільному ліцеї проведена фотовиставка до Дня Соборності України  «Україна – це ми!» в 2021році», учасниками якої стали  учні, вихованці куріня імені Петра Бута, класні  колективи, вчителі та батьки ліцею.  За підсумками виставки  кращі фото направлені на обласний етап Всеукраїнської  Фотовиставки «Україна – це ми!» в м. Запоріжжя. 

                                               #Україна _це_ ми  #ЕБЛ


* * *

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у 

Другій світовій війні!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.  Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Книга пам'яті ЕБЛ


* * *

Голованов Ю.В., вчитель предмету «Захист України». Учні опановують знання з огневої, тактичної підготовки для захисту своєї Батьківщини.


Немає коментарів:

Дописати коментар